Carpe

2.3.7

Dahası Sevdiğiniz Ürünler Hakkındaki İndirim Fırsatlarını da Anlık Bildirimler İle Kolayca Yakalayabilir ve Hemen Carpe'lenebilirsiniz.!
4.4/5 Votes: 5
Updated
2020-01-01T00:20:10Z
Requirements
10.0
Size
47 MB
Get it on
App Store

Report this app

Images

Description

Dahası Sevdiğiniz Ürünler Hakkındaki İndirim Fırsatlarını da Anlık Bildirimler İle Kolayca Yakalayabilir ve Hemen Carpe’lenebilirsiniz.!

Durma! Uygulamamızı İndir ve Sen de Hemen Carpe’len. En Tarz Ürünler, En Uygun Fiyatlarla, Kapıda Ödeme Seçeneği ile Şimdi IOS Uygulamasında.

Carpe’lenmek Ayrıcalıktır.

Carpe, onlarca tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen firmalardan biridir.
Alanında internet kanalıyla satış bazında ilk firmalardan olan Carpe, Bartın’da bulunan mağazası ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır.
Carpe 17 Ağustos 2014 tarihinde Instagram üzerinden faaliyet göstermeye başlamıştır. Tamamen Faturalı ve Yasal Olarak Çalışmasını Sürdüren Carpe’nin kurucusu Şeyma Karakaş kendi tasarım ve kombinleriyle Instagram, Facebook, Twitter üzerinden başlattığıi satış faaliyetlerine, internet sitesi üzerinden devam etmektedir.

Carpe, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.
Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki liderliğini koruyan Carpe, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *